Dla Państwa wygody, a przede wszystkim bezpieczeństwa proponujemy ubezpieczenia turystyczne w różnych wariantach dopasowane w zależności od potrzeb.


Polecamy Ubezpieczenia dla wyjazdów służbowych, indywidualnych i grupowych oraz bardzo popularne ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprez turystycznych, hoteli, czy biletów lotniczych.


Współpracujemy z towarzystwem ubezpieczeniowym Travel Guard Chartis.

Firma AIG do której należy towarzystwo jest jednym z liderów na światowych rynkach ubezpieczeniowych i od ponad 90 lat służy swoim klientom oferując kompleksową ofertę, a jej stabilna pozycja finansowa daje poczucie bezpieczeństwa ponad 40 milionom klientów na całym świecie.


Regulamin Zawierania Umów Ubezpieczeń


ZAPYTANIE I ZAKUP


Ubezpieczycielem jest Chartis Europe Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą Warszawa kod pocztowy 00-102 ul. Marszałkowska 111, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 000026645, NIP 107-00-05-374, Kapitał zakładowy 47 626 240 EUR.


Umowa ubezpieczenia zawierana jest zgodnie z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.


Dokumentem potwierdzającym zawarcie umowy ubezpieczenia zgodnie art. 809 § 1 KC. jest polisa.


Użytkownik po przez wypełnienie i wysłanie formularza dokonuje zapytania o wycenę kosztów zawarcia umowy ubezpieczenia.


1. Potwierdzenie zapytania


  1. Użytkownik otrzymuje na podany przez siebie w formularzu adres poczty elektronicznej potwierdzenie zapytania, zawierające informację o możliwych wariantach ubezpieczenia oraz o ich cenach. Cena polisy wyrażana jest w PLN
  2. W odpowiedzi Użytkownik wybiera dogodny dla siebie wariant i jego cenę
  3. Użytkownik może dokonać zapłaty za polisę pod warunkiem, że wprowadzone przez niego w formularzu dane osobowe są prawdziwe. Przed dokonaniem zawarcia umowy ubezpieczenia, obowiązkiem Użytkownika jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i jego akceptacja oraz zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.
  4. Użytkownik przed dokonaniem płatności zobowiązany jest do sprawdzenia poprawności danych zawartych w przesłanym potwierdzeniu.

2. Formy płatności

  1. Za polisy zakupione za pośrednictwem portalu www.tripconcierge.pl użytkownik może zapłacić przelewem lub wpłacić gotówkę w dowolnym oddziale banku ING Bank Śląski, na terenie Polski.

3. Wyboru preferowanej formy płatności dokonują Użytkownicy w formularzu

  1. Wpłaty gotówkowe i płatności przelewem należy dokonać na rachunek:

KRM Katarzyna Rogalewska
Ul. Klimczaka 12 m 6
02-972 Warszawa
ING Bank Śląski Nr. konta: 10105010251000009099016330


Na przelewie lub wpłacie należy podać nazwę płatnika wskazanego w formularzu zamówienia.


Polisy zakupione za pośrednictwem www.tripconcierge.pl doręczane są na wskazany w formularzu zamówienia adres poczty elektronicznej.

 

Jesteś tutaj: Strona główna Ubezpieczenia